Per 2 juli 2025 zijn Koen Kwadijk en Sabine van den Boogaard mede-eigenaar van Syncasso. Daarmee bestaat de directie en aandeelhouders van Syncasso uit Michaël Brouwer, Joop Tromp, Jemuël Wilkes, Sabine van den Boogaard en Koen Kwadijk.

Michaël Brouwer (CEO): We zijn ontzettend trots dat Sabine en Koen nu ook partner zijn. Ze leveren al jaren een belangrijke bijdrage aan Syncasso. Hun betrokkenheid, vakmanschap en energie hebben vormgegeven waar we nu staan. Deze stap bevestigt hun sterke band met onze organisatie én ons gedeelde vertrouwen in de toekomst.

Sabine van den Boogaard is sinds 2016 werkzaam bij Syncasso. Met haar commerciële visie en resultaatgericht leiderschap werkt zij dagelijks aan het versterken van relaties en het realiseren van groei.

Koen Kwadijk werkt sinds 2017 bij Syncasso en is verantwoordelijk voor de operationele aansturing. Met zijn strategische blik richt hij zich continue op het verbeteren van processen en organisatieontwikkeling.

Sabine en Koen kiezen bewust voor het partnerschap. Ze zien volop kansen en uitdagingen en willen daar actief aan bijdragen. Werken bij Syncasso betekent voor hen samenwerken met een enthousiast en professioneel team, impact maken én blijven ontwikkelen. En actief sturen op wat de sector nu vraagt: slimmer, sneller en maatschappelijk verantwoord incasseren – met oog voor de debiteurklant en resultaat voor opdrachtgevers.

Sabine van den Boogaard: Syncasso voelt voor mij al jaren als een tweede thuis. Een plek waar ik met energie en trots werk aan duurzame relaties en maatschappelijke impact. Partner worden is voor mij een logische volgende stap. De sector verandert snel en vraagt om visie, samenwerking en het lef om te veranderen. Daar draag ik graag aan bij. Ik kijk ernaar uit om samen met ons team verder te bouwen aan de toekomst van Syncasso.

Koen Kwadijk: Voor mij draait het in de operatie om betrouwbaarheid, continu verbeteren en het elke dag een beetje beter doen. Een sterk team dat zich blijft ontwikkelen is essentieel om steeds beter te kunnen inspelen op veranderde wensen van onze opdrachtgevers én wat de samenleving van ons verwacht. Dat ik nu mede-eigenaar ben van Syncasso voelt als een mooie bekroning op dat werk. Ik kijk ernaar uit om verder te bouwen aan een sterke en toekomstgerichte organisatie.

Met deze stap onderstrepen Sabine en Koen hun commitment aan Syncasso en versterken zij de basis voor verdere groei en innovatie.

Bron: Syncasso